Mili Kreuzová, svatební fotografka

Svatební den je jedním z nejdůležitějších okamžiků ve vašem životě. A já jsem tím fotografem, kterého potřebujete, abyste si tyto vzpomínky mohli navždy zachovat.
Mám za sebou roky zkušeností a profesionálních kurzů v oblasti svatební fotografie. Díky tomu zachytím okamžiky, emoce a atmosfétu do fotografií, kterém Vám zůstanou navždy. Mým cílem je nejen dokumentovat váš svatební den, ale také vytvořit umělecké a jedinečné snímky, které budete moci s radostí sdílet s rodinou a přáteli. Rozumím tomu, že každá svatba je jedinečná. Proto nabízím různé balíčky a služby, které mohu přizpůsobit vašim potřebám a rozpočtu.
Můžete očekávat, že jako Váš svatební fotograf se postarám o to, aby byly zachyceny všechny důležité momenty a detaily Vašeho velkého dne od fotografií obřadu, reportážních fotografií, výzdoby, dekorací, hostů, každého detailu a samozřejmě portréty novomanželů na které kladu velký důraz. Vaše svatební fotografie jsou investicí do Vaší budoucnosti, a já jsem zde, abych Vám pomohla zachytit každý důležitý okamžik Vašeho svatebního dne. Zkontaktujte mě pro více informací a rezervaci data Vaší svatby. Přijímám rezervace pro rok 2024.


Přijímám rezervace na sezónu 2024. Pošli mi nezávislou poptávku právě teď!